Konferans Sandalyesi

konferans salonu sipariş imalat
Konferans Sandalyesi Satın almak için irtibata geçebilirsiniz...
Ürünlerimiz 2 yıl TSE standartlarına uygun ISO GARANTİLİDİR.

Onlarca Farklı Konferans sandalyesi çeşidi stoktan ve ve hızlı Üretim ile kısa sürede argoda En uygun fiyatlar ve güvenilir ulaşım çözümleri ile hizmet vermekteyiz.
Konferans sandalyesi

Ülkemizde yeni çıkan yasalar ile birlikte kullanılan konferans sandalyeleri de modern bir çizgide olma isteği doğmuştur. Bu sonucu müşterilerin seçimleri vermektedir.

Belirli bir çalışan sayısının üzerinde çalışana sahip işletmeler yasa itibari ile konferans veya eğitim salonu oluşturması zorunlu sayılmaktadır. Kaliteli olarak bilinen ve çalıştığımız müşterilerimiz bu seçimi yaparken kullanılabilirlilik olarak maksimum derecede olan konferans sandalyeleri seçimi yaparken bu işi sadece göstermelik olarak yapan firmalar mümkün olduğunca vasat konferans sandalyeleri seçimi yapmaktadır. Siz siz olun Eğitimin ve iş güvenliğinin öneminin eğitim ile sağlanacağını unutmayın...

Konferans sandalyesi Nerelerde Kullanılır , Kullanım Alanları ve Sipariş 

Eğitim kurumlarında,okullarda  genellikle halkımızın birçoğunun gördüğü yer bu tip ürünleri konferans salonundan ziyade Sürücü Kursu, dil kursları, öğrenci yurtları, iş başvuruları gibi ve buna benzer birçok mekanda karşımıza çıkabilmektedir. İsmi sandalye olsa da bulunduğu yerde not almanızı sağlayacak bir tablası yani küçük bir masası var diyebileceğimiz bir sandalye modelidir. Birçok farklı materyalden üretilebildiği gibi bunların başında werzalit, ahşap, Plastik ve kaplaması film veya kumaş olarak çeşitlenen birçok versiyonu mevcuttur. Aynı zamanda kolçakları katlanabilen veya sabit olarak üretilen konferans sandalyesi modelleri de bulunabilmektedir.


Konferans sandalyeleri şekli ve üretim teknikleri itibariyle iç içe geçemezler veya istemezler diyebiliriz bu bu tip sandalye modellerindeki en büyük dezavantajlardan bir tanesidir. Örneğin bir dil kursuna gidiyorsunuz ve girdiğiniz sınıfta konferans sandalyeleri bulunuyor, sandalyenin sağ veya sol tarafındaki yazı tablaları sayesinde bu sandalyeler her ne kadar normal sandalyeleri benzese de iç içe geçemeyecek nitelikte öğretilmiş, Peki bu kadar büyük sandalyeler şehir dışlarına veya yurtdışı ulaşımı nasıl sağlanıyor ?

Öncelikle birkaç model haricinde Demonte olarak gönderilebilecek konferans sandalyesi modelleri oldukça fazladır. Bunların en başında Forum konferans sandalyesi gelmektedir , form konferans sandalyesi montaj yapılmadan önce onarlı bağ halinde paketlenmekte ve istenilen noktaya kolayca ulaşım sağlanmaktadır. üretim aşamasına geldiğimizde birçok firma ve kamu kuruluşu bu ve buna benzer ürünlere kullanmakta ve kendi yaptığı işin niteliğine uygun renk veya desenleri konferans sandalyelerinin üzerinde uygulanabilmektedir. Öncelikle ticari ürünler olduğu için bu tip ürünler genellikle suni deri yani temizliği kolay yapılabilecek ürünler ile kaplanmakta isteğe bağlı olarak da kumaş kullanılabilmektedir.


Hijyen konusundaki en üst seviye diyebileceğimiz konferans sandalyesi modeli ise werzalit konferans sandalyesi modelidir, bu sandalyede bakterinin barınabileceği herhangi bir yüzey veya ortam bulunmadığı için umumi kullanımlara açık olan konferans sandalyelerinde gerek sağlamlık olarak gerekse temizliği kolay olabilmesi amacıyla werzalit konferans sandalyeleri kullanıldığını görmektesiniz özellikle kullanım sırasında aşırı deformasyon yaşayan Okul ve benzeri Eğitim Kurumları werzalit konferans sandalyesini tercih etmekte ve bu modeli kullanmaktadır, Werzalit konferans sandalyesi nin en büyük dezavantajını söylemeden yazımı bitirmek istemiyorum werzalit konferans sandalyesi maalesef Demonte olarak üretilmemekte ve yüksek Kargo bedelleri ile karşı karşıya kalabilmenize de olanak sağlamaktadır. 


Konferans sandalyesinin farkı nedir ?

Konferans sandalyelerinin en büyük amacı Konforlu sayılabilecek bir oturum sağlamak ve Kullanıcısına gerektiğinde not alabileceği bir imkanı sağlamasıdır. Not alınabilecek masa tablası ve gerektiğinde kullanabileceğiniz portatif veya sabit bir zemin hazırlamasıdır. Bu zemin üzerinde not alabilir veya portatif olanlarını katlayarak yan tarafa bırakabilirsiniz. konferans sandalyesini diğerlerinden ayıran en büyük özellik sandalyeye ek olarak kolçak kısmının olması ve kullanılabilir nitelikte üretilmesidir.


Ürünlerimizden bazıları 5 yıl veya 2 yıl garantili ürünlerdir. Öz Koç Ofis güvencesiyle siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER

Konferans Sandalyeleri,Konferans Sandalyeleri Satış,Konferans Sandalyeleri modelleri,Konferans Sandalyesi

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 © Konferans Salon Koltukları Tüm Hakları Saklıdır.www.konferanssalonkoltuklari.com

KONFERANS KOLTUĞU