Konferans Salonu Koltuğu seçiminde nelere dikkat edilir?

konferans salonu sipariş imalat
Konferans Salonu Koltuğu seçiminde nelere dikkat edilir Konferans Salonu Koltuğu seçiminde nelere dikkat edilir?

Konferans Salonu Koltuğu seçiminde nelere dikkat edilir? Konferans Koltuğu Siparişinizde Bilmeniz Gerekenler...

1- Renk Kartelalarına bakıp karar verebilirsiniz.
Doğrudan size gönderilen ücretsiz döşeme renk örneklerine bakıp karar verebilirsiniz. Bu sayede suni deri veya kumaşı şahsen görebilir ve karar verebilirsiniz.

2-Konferans Koltuğu Numune Talebi isteyebilrsiniz.
Konferans koltuğu modellerimizden numune talep edebilirsiniz. Modele göre değişmekle birlikte ortalama 1 hafta içerisinde numune tarafınıza kargo ile gönderilir. Konferans koltuğu numuneleri ücretlidir ve tarafınıza gönderilen Konferans koltuğu numuneleri bize geri gönderilmemelidir.

3- Uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Konferans koltuğu Uzmanlarımızın her biri, konferans koltukları ve konferans salonu yapımı alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak en uygun konferans koltuğu modelini bulmanızı sağlamaktayız.

4- Konferans Koltuğu Bakımı ve Kumaş Temizliğine dikkat ederek seçim yapın
Konferans salonu oluşturmak küçük bir yatırım değildir. Konferans koltuğu, zemin yükseltme, akustik tavan ve duvar uygulamaları, zemin döşemeleri, ses ve aydınlatma sistemlerinin birleşimi binlerce liraya mal olabilir. Konferans salonunuzda yer alan konferans koltukları hariç diğer ürün ve uygulamaların bakımı ile ile ilgili bir şey diyemeyiz ama konferans koltukları için size bakım ve temizlik konularında diyeceğimiz çok şeyimiz var.
Konferans koltuklarınızdan en uzun süreyi alabilmek için, bu kolay bakım fikirleri ile konferans koltuğunun nasıl doğru şekilde temizleneceğini ve mükemmel durumda tutulmasını öğreneceksiniz.
Hiçbir temizlik lekeyi, solmayı veya aşınmayı önleyemez. Bununla birlikte, konferans koltuklarına olası dökülmeleri hemen gidererek, düzenli olarak toz alarak ve konferans koltuğu bakım ve temizlik ürünlerini kullanarak koltuklarınızı daha uzun süre muhafaza edebileceksiniz

Ürünlerimizden bazıları 5 yıl veya 2 yıl garantili ürünlerdir. Öz Koç Ofis güvencesiyle Konferans Salonu Koltuğu Seçiminde Nelere Dikkat Edilir? Konferans Koltuğu Siparişinizde Bilmeniz Gerekenler neler... siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER

Konferans Salonu Koltuğu seçiminde nelere dikkat edilir

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 © Konferans Salon Koltukları Tüm Hakları Saklıdır.www.konferanssalonkoltuklari.com

KONFERANS KOLTUĞU