Konferans Koltuğu

konferans salonu sipariş imalat
Konferans Koltuğu Satın Al, Sipariş Ver

Konferans koltuğu; Büyük, orta ya da küçük alana sahip kapalı mekanlar için ürütilen ve kullanılan mekanizma vasıtası ile kendiliğinden ya da müdahale sonucu açılan veya kapanan koltuklardır. Genellikle konferans salonu, konuşma salonu, sinema salonu, okul konferans salonu gibi alanlarda kullanılan konferans salonu koltuğu sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. 

Salon yüksekliği baz alınarak planlanan yerleşimi yapılan koltuklar, oynama ya da sallamaya karşı zemine vidalanmaktadır. Bu vidalama işlemi sayesinde uzun süreli kullanım sağlanmaya çalışılmaktadır. Devlet malzeme ofisi tarafından da desteklenen konferans koltuğu modellerimiz, seri olarak üretilmektedir. Üretilecek modelin kalıp özelliklerinin belirlenmesi ile başlayan seri üretim, son koltuğun hazırlanmasının sonrasında kontrol tabi tutulur. Gerçekleştirdiğimiz kontrollerde üretilen konferans koltuklarının dayanıklılığı, konforu ve kullanılan sünger durumu incelenmektedir. 


Konferans salonu yapan firmalar arasında zirvede yer almayı başaran bizler, sinema salonu yapımı, konferans salonu yapımı okul konferans salonu yapımı ve salonlarınızın baştan sona yenilenmesini üstleniyoruz.  

Konferans salonu koltuklarımızla profesyonel bir görünümle estetik ve istenilen renge ve konsepte uygun bir döşeme sağlıyoruz. Anahtar Teslimi ürünlerimizle döşeme ve işçilik konusunda alanında uzman ekibimizle sizlere kusursuz hizmet veriyoruz.
Ürünlerimizden bazıları 5 yıl veya 2 yıl garantili ürünlerdir. Öz Koç Ofis güvencesiyle siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER

Konferans Koltuğu Satın Al, konferans koltukları istanbul, tiyatro koltuğu, konferans koltuğu tamiri , konferans salonu koltuğu fiyat,

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 © Konferans Salon Koltukları Tüm Hakları Saklıdır.www.konferanssalonkoltuklari.com

KONFERANS KOLTUĞU