Firmamız

konferans salonu sipariş imalat
ÖZ KOÇ KONFERANS SALON KOLTUKLARI

BİLGİ ve SİPARİŞ HATTI

0212 210 28 75 - 0530 937 10 07


Konferans Salonu sektöründe öncü sırada olan firmamız Özkoç Ofis Ltd. Şti. Her Türlü Konferans Salon Koltuğu ,Konferans Salon Koltukları, uygun fiyata konferans salonu sandalyesi üretimi, Seminer Salon Koltuğu, Seminer Koltuğu , Okul Konferans Salonu Koltuğu ,İstanbul da Konferans Koltuğu Üreticisi olan firmamız Rom Konferans Koltuğu, her türlü Konferans Koltukları İmalatı yapmaktadır. 

Seri üretimiyle ve profesyonel ekibiyle sizlere hizmet veren firmamız sinema koltuğu, Anfi Sıra ve koltuğu üretimi alanında uygun fiyata sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefledik.

Özkoç Ofis olarak yüksek kalite ve konforda tasarlanıp üretilen konferans salonu koltuğu modellerimizde iddialı tavrımızı korumaktayız.

Ürünlerimizden bazıları 5 yıl veya 2 yıl garantili ürünlerdir. Öz Koç Ofis güvencesiyle siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER

Konferans Salon Koltuğu ,Konferans Salon Koltukları, uygun fiyata konferans salonu sandalyesi üretimi, Seminer Salon Koltuğu, Seminer Koltuğu , Okul Konferans Salonu Koltuğu ,İstanbul Konferans Koltuğu Üreticisi

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 © Konferans Salon Koltukları Tüm Hakları Saklıdır.www.konferanssalonkoltuklari.com

KONFERANS KOLTUĞU