Anfi Sıra ve Koltukları

konferans salonu sipariş imalat
Amfi ve sınıf mobilyaları eğitim mobilyaları alanında olan ve genellikle konfor ve aktif dinleme amacı ile hazırlanmaktadır. Her iki amaç dikkate alınarak hazırlanan sınıf mobilyaları eğitimde aktif bir dinleme işlemi yapması adına hem öğrencinin rahat edebileceği konforda tasarlanmakta hem de öğretmenin ders araç gereçlerini rahatlıkla kullanabileceği işlevsellikte hazırlanmaktadır. Her iki özellikler dikkate alınarak yer alması halinde ortaya çıkan tüm mobilya sistemlerine büro time sınıf mobilyaları adı verilmektedir. Bu mobilyalar tasarım açısından olsun temel özellikleri açısından olsun tamamen sıra dışı etkenler taşıyan özellikleri yönünden kaliteli imalat işçiliğine sahip mobilyalar olarak büro time okul mobilyaları adıyla satışa sunulmaktadır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN FİRMAMIZLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.


 Sınıf Mobilyaları

  Sınıfta en fazla tercih edilen okul sırası modelleri arasında bilindiği üzere az kişilik sınıf ve tekli oturma amaçlanmaktadır. Böylece öğrencilerin daha az kişilik sınıflarda daha aktif bir dinleme yapabilmesi sağlanarak tamamen önde gelen özellikleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra sınıf mobilyalarından birisi olması nedeniyle okul sırası modelleri anlamında ahşap sıralar yerini poliüretan gövdeli, birinci sınıf işçilikle üretilmiş metal ayaklı düz ya da oval sıralara bırakmaya başlamıştır. Bütün bu okul sıraları tekli okul sırası örnekleriyle öğrencinin daha rahat bir çalışma masası imkanına kavuşmasını sağladığı gibi bunun yanı sıra çiftli okul sırası olarak da öğrencilerin birbiriyle ders çalışma konusunda daha motivasyonu yüksek tutarak ikili okul sırası noktasında eğitim alması mümkün hale gelebilmektedir. Tüm bu noktalar itibariyle de okul sırası modelleri ile sıra dışı bir işçilik sağlanmaya devam edilerek kaliteli hizmetlerin verilmesi amaçlanmaktadır.


 Amfi Mobilyaları

Bu uygun okul sırası fiyatları modellerinin yanı sıra hem okullarda kullanılan okul dolapları hem de sınıfların kendi içerisinde altlı üstlü geniş gözlü sınıf dolapları her çeşit kitapların bulunabilmesi anlamında dikkat çeken mobilya sistemini oluşturmaktadır. Tüm bu mobilya sistemlerinin de ortaya koymuş olduğu nitelikler göz önüne alındığı zaman öğretmen masası gibi öne çıkmış oldukları bilinmektedir. Amfilerde amfi sandalyeleri özellikle teknik bölüm öğrencilerinin teknik çizimler yapmasına elverişli büro time amfi mobilyaları olarak tasarlanmaktadırlar. Bununla beraber amfi sıraları da yazı tahtalı olması yönünden tamamen işlevsel özelliktedir. Amfi koltukları düşünüldüğünde de konferans kürsüleri ve konferans koltukları ile öne çıkan işlevsellikle cevizden imal edilmektedirler.Ürünlerimizden bazıları 5 yıl veya 2 yıl garantili ürünlerdir. Öz Koç Ofis güvencesiyle siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyata sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER

Anfi Sıra ve Koltukları, Sınıf Mobilyaları, Anfi Sıra ve Koltukları fiyatları, okul sıra modelleri

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 © Konferans Salon Koltukları Tüm Hakları Saklıdır.www.konferanssalonkoltuklari.com

KONFERANS KOLTUĞU